SESTAVY

pro Yogarestart

Okusila jste v Yogarestartu, jaká kouzla yoga umí, a chtěla byste toho všeho ještě mnohem víc?

 • Vyzkoušet si další fígle, pozice a sestavy?
 • Umět se yogou přeladit ze stresu do klidu, když přijdete večer domů?
 • Zachumlat se do hojivé energie, když vás přepadne smutek nebo úzkost?
 • Prožívat ještě větší radost ze souhry celého těla?

Už víte, že yoga tohle všechno zvládne. A Yogarestart byl teprve začátek.

Přály jste si jít se mnou v yoze mnohem dál. A to přání vám tímto moc ráda plním.

Naučím vás, jak si yogu ještě více zamilovat. Jak se s ní pomazlit, využít ji k péči i k zesílení.

Jak znásobit její účinky a zároveň plout na vlně božského uvolnění. 

A k tomu vám dám ještě plnou náruč yogových sestav.

Když jste docvičily Yogarestart, psaly jste mi o tom, jakým výzvám čelíte:

Ráda bych principy Yogarestartu používala i s ostatními učiteli, ale nejde to stihnout. Jejich yoga je moc rychlá na to, abych vše správně nastavila a stihla si to ještě užít.

I když jsi nám ukázala, jak principy použít v jiných pozicích, neumím to sama vymyslet a nevím, jestli cvičím správně.

Existují pozice, po kterých mám vyloženě bolesti. Tušíš, co s tím udělat?

I když je sestava Yogarestartu skvělá, už bych uvítala i nějakou změnu a osvěžení. Po pár měsících mě nebaví cvičit to samé pořád dokola.

 • Ráda bych principy Yogarestartu používala i s ostatními učiteli, ale nejde to stihnout. Jejich yoga je moc rychlá na to, abych vše správně nastavila a stihla si to ještě užít.
 • I když jsi nám ukázala, jak principy použít v jiných pozicích, neumím to sama vymyslet a nevím, jestli cvičím správně.
 • Existují pozice, po kterých mám vyloženě bolesti. Tušíš, co s tím udělat?
 • I když je sestava Yogarestartu skvělá, už bych uvítala i nějakou změnu a osvěžení. Po pár měsících mě nebaví cvičit to samé pořád dokola.

A hlavně…

Markéto, jak to děláš, že tě ta yoga tak strašně baví? Že tě umí někdy rozveselit, jindy uklidnit, nebo naopak napumpovat sílu a krev do žil?

Jaká kouzla používáš, aby měla yoga tak velké psychické účinky? 

Já vím. Mluvím o tom pořád dokola.

Yoga je moje nejlepší kamarádka. 

Umím s ní neskutečné věci.
A je na čase, abych je předala i vám.

V tom nejvymazlenějším, nejobsáhlejším a nejpromakanějším kurzu, jaký jsem do této chvíle vytvořila.

Upřímně mám husí kůži, když vám ho jdu představit. Slovy totiž ani nejde popsat, jak báječný a komplexní kurz to je, a jaká požehnání vám do života může přinést.

Když jsem se na tvorbu kurzu připravovala, dumala jsem nad tím, co po základním kurzu Yogarestartu nejvíce potřebujete.

 • Co vám udělá největší radost a přinese vám ty nejkrásnější prožitky?
 • Co je nejdůležitější, aby se výrazně zvýšila efektivita vašeho cvičení?
 • Co vám nejvíce pomůže, abyste si yogu užívaly i na všech ostatních veřejných lekcích?
 • Čím vás můžu nejlépe podpořit ve vašem dalším duchovním rozvoji?  

Odpovědi stanovily cíl i obsah navazujícího kurzu

Sestavy pro Yogarestart

NOVÉ SESTAVY PRO RŮZNÉ SITUACE

V první řadě je potřeba, abyste dostaly nové sestavy. Barevné, zábavné a velmi různorodé v tom, jak působí na tělo i na duši. Chci, abyste viděly, jak variabilně jde yogu uchopit a jak si s ní jde pohrát.

Občas jde o uklidnění. Občas o radost. Občas o načerpání pocitu „jsem ta nejmocnější bytost na světě a nic mi nemůže ublížit“. To je KRÁSNÉ a vy si zasloužíte, abych vás to naučila.

PRECIZNĚ PROVEDENÉ NOVÉ POZICE

V druhé řadě je potřeba, abyste se mnou natrénovaly mnoho dalších yogových pozic. Co při nich mají dělat nohy a ruce. Jak nastavit tělo, aby všechny svaly spolupracovaly. Čeho se vyvarovat, aby cvičení tělu prospívalo, namísto aby vám špatně provedené pozice způsobovaly bolesti. 

To je VELEDŮLEŽITÉ a celá yogová praxe na tom vlastně stojí. Posvítit si při tom musíme nejenom na základní provedení, ale i na to, jak pozice upravit, když má někdo zkrácené či oslabené svaly nebo nějaká omezení.

 

PÉČE

A co dál? Pak je potřeba všechno to vymazlit a opečovat „ze všech stran“. Rozvinout to. Propracovat. A naučit vás hromadu dalších věcí, které k yoze patří a budou se vám obrovsky hodit.

Uklidňující dechové techniky. Stimulující dechové techniky. Seberozvoj, který vám do života přinese mír a nečekané dary od Vesmíru. Nebo práci s hudbou, která působí podprahově a umožní vám dočerpat síly „jen tak mimochodem“, zatímco ležíte na podložce.

Všechno tohle jde na yogu „nalepit“. A já vám slibuju, že vám to předám příjemně, jednoduše a tak, že si ani nevšimnete, jaké kvantum nových dovedností si během kurzu osvojujete. 😉

Výsledkem bude veliká radost z cvičení.

Také sebedůvěra, protože se naučíte se sebou mnohem lépe pracovat a stávat se tou, kterou si doopravdy přejete být. O tom, že získáte mnohem ladnější křivky, se ani nemusíme bavit, že?

Zadeček, bříško, dekolt, stehna, ramena…
Všechno se to zase krásněji natvaruje, budete mít zase více síly a budete zase o kus pružnější.

Yogarestart byl skvělý, blahodárný. Ale tento navazující kurz, rozšířený o hodiny nácviků, vychytávek a tréninkových sestav, je dokonalý a neuvěřitelný! Podle mě jsou Sestavy pro Yogarestart TOP celostní cvičení a u nás lepší nenajdete!
MUDr. Michaela Vančatovárehabilitační a celostní lékařka

Jak je kurz postaven?

Je postaven skvěle. 😉

Pokud jste s Yogarestartem zažily kvantový skok a na vlastní kůži jste si prožily, že yoga „před ním“ a „po něm“ se opravdu nedá srovnat, tak tohle bude ještě mnohem větší zlom. 

Naučíte se praxi i teorii, která se k ní váže. Všechno si budeme ukazovat, zkoušet v různých variacích a vysvětlovat. Půjdeme napříč mnoha obory, vysosáme z nich to důležité a napojíme to na naši praxi.

Projdeme dokonce i nějaké anatomické záležitosti, díky kterým pochopíte, proč některé pozice nejdou udělat tak, jak byste si přály, a některé jdou naopak přetáhnout do mnohem krásnějších a intenzivnějších podob, které vás mile překvapí.

A všechno to zase půjde jako po másle.

Slibuju vám, že to bude jednoduché a příjemné. Citlivé a krok za krokem.

1. ÚVODNÍ TEORIE

2. ZÁKLADNÍ NÁCVIK

3. TRÉNINK SESTAV

1. ÚVODNÍ TEORIE

Nejdříve se na všechno dobře připravíme a probereme úvodní teorii.

 1. Proč je důležité cvičit tak pomalu?
 2. Proč někdo dosáhne v určitých pozicích až na zem a někomu to nejde?
 3. Proč při yoze každý vypadá jinak a nemá smysl se srovnávat?
 4. Jakými principy chceme při yoze hubnout?
 5. Jak se na cvičení oblékat a jak si svázat vlasy?
 6. Jak s novými sestavami zesílíme psychické i fyzické účinky cvičení?

Zodpovíme si mnoho podobných otázek a nakonec si vysvětlíme, jak přistoupit ke kurzu tak, aby vás BAVIL a abyste si ho UŽILY.

Je hodně obsáhlý, tak je potřeba to opečovat.

2. ZÁKLADNÍ NÁCVIK

Tady už to začne, jdeme cvičit!

Čeká vás neskutečná spousta vychytávek, které vaše cvičení opět posunou na mnohem vyšší úroveň. Některé z nich mají krásně rozpustilé názvy jako fígl s rameny, nůžkový efekt nebo pánevní záklon

Naučíte se zase o něco lépe pracovat s rukama, s nohama, se svalovým řetězením nebo s dechem.

Nově vás naučím také cílenou práci s břišními svaly a s pánevním dnem.

Bude to krásné, zábavné a budete koukat, co to s vámi udělá.

To je mazec. Pozice a celkové cvičení je příjemnější a dostanu se mnohem dál než dřív. A to jsem teprve v nácviku nových principů. Fígl s rameny je naprosto skvělý. Ta pohoda a uvolnění v oblasti zátylku a zároveň beder, což při použití „nůžek“ jde znát ještě více… to je úžasné.

Za každým cvikem se těším, co bude následovat dál. Moje tělo je už i jen po nácviku mnohem uvolněnější a je mi v něm mnohem lépe.

Eliška Petříková

3. TRÉNINK SESTAV

Ve třetí části přejdeme k jádru tohoto kurzu. Čeká vás celkem 9 nových sestav s různou délkou a s různými účinky. Všechny jsou postavené tak, aby vás bavily dlouhodobě a mohly jste se k nim opakovaně vracet.

Jména jsem jim vybrala tak, aby zrcadlila jejich hlavní účinek.

VYLADĚNÁ

Velmi harmonická a klidná úvodní sestava, ve které budeme pečlivě ladit a trénovat nové principy. Je hodně pomalá a bude základem pro náš nový trénink.

***

64 min

LÁSKYPLNÁ

Tato sestava je určená k tomu, aby vás polaskala všude, kde to jde. Slouží k „doplnění vašeho poháru“, načerpání nové síly a také k tomu, abyste se cítily jako krásné bohyně. Vy se nemusíte měnit, vy už krásná jste. Tady to budeme trénovat.

***

51 min

POSILOVACÍ

Stehna, zadečky, ruce, bříška. To a mnoho dalšího intenzivněji zpevníme a vytvarujeme s Posilovací. Jako třešničku na dortu si osvojíme pocit „já jsem mocná a silná bohyně“. Nejde přitom o to, že byste musely být ezoterické „bohyně“ nebo „čarodějky“. Jde o to, abyste se cítily tak silné a neochvějné, jak to jen jde. Máte svůj vlastní život. A s touto sestavou budete nacházet sílu, abyste ho hrdě vedly tam, kam si přejete.

***

52 min

PRODÝCHANÁ

Tato sestava je výjimečná tím, že je cílená na navýšení vitální energie. Výrazněji u ní rozhýbáme hrudník, naplníme se kyslíkem a celé se PROSVÍTÍME. Tady vás naučím, jak celé své tělo naplnit životem a hýbat se tak, abyste energii cítily až do konečků prstů.

***

47 min

HRAVÁ

My si potřebujeme hrát. Potřebujeme se uvolnit, zapomenout na starosti všedního dne, rozesmát se, zkoušet si nové věci. A přesně k tomu je tu Hravá. Má velmi zábavné prvky, bude pro vás výzvou i radostí a já doufám, že vás aspoň trochu „otevře“ a vrátí do dětství.

***

44 min

PEČUJÍCÍ

Harmonie je potřeba, a proto po Posilovací přijde Pečující. Můžete po ní sáhnout při smutku, úzkosti nebo při nedostatku energie. Pohladí vás na duši, jemně vám protáhne tělo a obnoví ve vás pocit „všechno bude v pořádku“.

***

32 min

CESTOVATELSKÁ

Dlouhá cesta autem? Hodiny prosezené u počítače? Nevadí. Cestovatelská to spraví. Je to dynamická, krátká sestava, která má tři hlavní úkoly. Uvolnit bolavá záda, rozhýbat ochablé svaly, rozproudit energii a krev. Stačí 13 minut a budete zase svěží a fit.

***

13 min

USPÁVACÍ

Na závěr vám předám velmi klidnou a velmi měkkou sestavu, která vás večer připraví na přechod do spánku. Nebudeme se při ní vůbec soustředit na techniku, ale na to, jak příjemně a pohodlně nám v pozicích je. Díky tomu se uvolníte, přeladíte do parasympatiku a usnete s úsměvem na rtech.

***

22 min

POZDRAV SLUNCI

Jako perličku jsem nám vytvořila náš vlastní Pozdrav slunci. Jsou v něm základní pozice důležité pro stabilizaci i pro rozhýbání. Protáhne vás, posílí a rozproudí vám energii. Je skvělý jak po ránu, tak v pauze mezi prací na počítači.

***

7 min

Jak vidíte, sestavy jsou pestré a jejich použití je opravdu mnohostranné.

Přesně to jsem si pro vás přála.

Sestavu „na tohle“ i sestavu „na tamto“. Abyste si s nimi mohly pohrát a použít je přesně tak, jak v dané chvíli potřebujete. 😉

Každá ze sestav je navíc vymazlená do posledního detailu.

Cvičení vždy začínáme úvodním zklidněním a uzemněním, abyste tělo a mysl převedly do „tady a teď“. Intenzita cviků vzrůstá postupně, aby se tělo nejdříve rozehřálo a až poté šlo do silnějšího výkonu. Na konci opět pomalu klesáme a plynule přecházíme do relaxace.

A protože jsem si přála, aby pro vás cvičení bylo opravdu krásným zážitkem a působilo na vás na mnoha úrovních, šla jsem ještě o kus dál.

 • Náladu každé sestavy umocňují hořící svíčky a barevné květiny. 
 • Střídám pro vás účesy, oblečení i tón hlasu, kterým vás vedu. 
 • Na konci sestavy je vždy 5 minut určených pro relaxaci. Hraje při nich krásná, na míru vybraná hudba, a tak nemusíte hlídat čas, jen se uvolníte a necháte se vést.

Zkrátka u mě budete jako v bavlnce.

Líbí se mi moc prostředí, ve kterém natáčíš, tvoje vedení a máš můj obdiv. Celý kurz máš krásně zpracovaný, zkrátka za mě na jedničku!
Martina Horníková

Součástí tréninku sestav je samozřejmě i pečlivý nácvik pozic, které v nich používáme.

Pyramida, Trojúhelník, Bojovník I a Bojovník II, kvalitní zášlapy, přesuny překračováním i skokem, variace twistů vleže na zádech i ve vyšších pozicích nebo malé sekvence, ve kterých budete ladně „plout“ z jedné pozice do druhé.

Všechno vás to naučím tak kvalitně jako nikdo v České republice a podle veřejně dostupných zdrojů ani ve světě.

Když se mi zrovna povede mít v těle a postoji vše natolik dobře, že i „nůžkový efekt“ zapadne tak, jak má, je to úžasný pocit. Cítím potom, že je tělo kompaktní. Nohy a pánev dělají oporu a já vnímám, že se mi velmi příjemným způsobem napřímí záda. Cítím jakousi vzpřimovací vlnu, která běží páteří nahoru a já se nadechnu. Nádhera. Děkuji.
Kateřina Králová

Během přípravy kurzu jsem shlédla nespočet návodů a můžu vám říct, že to, co se u mě naučíte, je PŘEVRATNÉ.

 • Bolí vás kyčel v pozicích, kdy stojíte na jedné noze?
  Vím, jak to uzdravit.
 • Neumíte udržet rovnováhu?
  Spravíme to.
 • Necítíte, že vám při Bojovníkovi II pracují ruce, nebo jste dokonce ani neslyšely, že by u toho pracovat měly?
  Naučím vás to. Budete nadšené, jak je to intenzivní a příjemné.
 • Nejde vám udělat hlubší záklon a máte pocit, že vám u toho rupne v zádech?
  Ukážu vám fígl, díky kterému se zakloníte mnohem dál, než jste si uměly představit, a ještě u toho zvládnete dýchat až do břicha.

U každé pozice jsem navíc myslela na všechny.

Zkrácené svaly. Slabší ruce nebo nohy. Bedra, která mají sklon k bolestivosti. Dokonce i strach z nestabilních pozic nebo z rychlých přesunů.

Kompletně to s vámi opečuju a pořád platí, že se mnou můžete cvičit VŠECHNY.

Mladší i starší. Štíhlé i plnější. Kvalitně osvalené i spíše slabší. Každá z vás si se mnou najde díky různým variacím cestu, jak danou pozici provést ladně a příjemně.

Nemusíte být yogový profík na to, abyste si mohla užívat z yogy to nejlepší, co vám může dát.

Sestavy pro Yogarestart jsou fakt bomba! Na začátku jsem měla pocit, že jsem v józe úplný začátečník. 😀 Tělo se už ale krásně zapojuje a zesiluje a já cítím, že jsou mi jednotlivé pozice čím dál příjemnější.
Martina Horníková

Co všechno tedy dostanete?

Rozvinete do hloubky teorii i praxi, které znáte z Yogarestartu. Předám vám spoustu fíglů a zodpovím spoustu vašich otázek. Poté přejdeme k nácviku nových sestav a jejich jednotlivých pozic. 

Je to opravdu HODNĚ KVALITNÍHO obsahu. Pro někoho to bude program na tři měsíce, pro někoho na mnohem delší dobu.

Cílem totiž není „rychle se to naučit“ ani „zvládnout kurz“. Cílem je užít si ho, dostat z něj maximum a projít ho tak, jak to vám samotným bude nejlépe vyhovovat. 

Předám vám vlastně obsáhlou knihovnu pozic a sestav, ke které se můžete i léta vracet.

A vy už mě znáte, takže se můžete spolehnout, že vás kurzem jako vždycky příjemně provedu. Všechno vás naučím stručně a jasně a srovnám to do tak přehledných lekcí, že tím proplujete „úplně na pohodu“.

V téhle yogové knihovně na vás čeká

0
nových sestav
0
minut yogové teorie
0
nových nácviků
0
minut cvičení

Je toho opravdu hodně. A má to svůj význam.

Léta jsem studovala a praktikovala fyzioterapii. Pak jsem ji dlouhé roky propojovala s yogou. Celou tu cestu jsem prošlapala, přišla jsem na světově unikátní postupy, a teď vám naprostou většinu z nich předám.

To by nešlo v několika videích a já jsem to rozhodně nechtěla odfláknout.

Kurz Sestavy pro Yogarestart je mým mistrovským dílem. Spojuji v něm obrovskou preciznost s neskutečně příjemným prožitkem ze cvičení.

Celý jsem ho navíc promyslela velmi detailně. Dostala jste právě menstruaci? Budete přesně vědět, jak sestavy upravit. Pospícháte a máte málo času? Vysvětlím vám, jaké části cvičení můžete použít i samostatně.

Vybrané sestavy si také budete moct stáhnout do telefonu, abyste je mohly použít i na cestách, nebo si u nich spustit smyčku, aby vám jely několikrát dokola. Dostanete tedy vše, co je potřeba, a ještě pár perliček navíc.

Co s vámi kurz udělá?

 • 1
  Naučíte se yogu cvičit tak kvalitně a precizně jako profesionál a při každém cvičení prohloubíte slastný pocit z toho, jak dokonalým nástrojem je vaše tělo.
 • 2
  Už se nebude stávat, že byste si nějakou pozicí ubližovaly kvůli špatnému provedení. Každá pozice bude vašemu tělu prospívat, hojit ho a hezky ho tvarovat.
 • 3
  Yogu si zase o něco více užijete. Prožijete při ní uvolnění, bezpečí, ale i rozvernost nebo svoji vlastní nezměrnou sílu.
 • 4
  Fyzické cvičení se pro vás stane velmi efektivním nástrojem k okamžitým změnám nálady. V řádu několika minut přepnete ze stresu do klidu, ze strachu do důvěry nebo z únavy do vitality.
 • 5
  Obrovsky se posunete v osobním růstu a duchovním vývoji, protože znásobíte všechny psychické účinky yogy, které jste zažily v Yogarestartu.

Jaká je cena kurzu?

Do kurzu jsme vložili obrovské úsilí. Je mnohem propracovanější než Yogarestart a současně je několikrát větší. Teoreticky by tedy měl stát několikrát víc. 

Já si ale samozřejmě přeju, aby si ho mohlo koupit co nejvíce žen, které byly v Yogarestartu. Točila jsem ho PRO VÁS, a tak vás chci uvnitř.

Kurz proto stojí

9 500 Kč

Vzpomeňte si na to, kolik radosti, wau efektů, klidu i potěšení vám přinesl Yogarestart. Jak moc vás posunul jak v práci s tělem, tak ve vaší psychice.

Pak si toho všeho představte několikrát víc a bude vám jasné, že tenhle nový kurz bude dalším přelomovým bodem ve vašem životě.

Tak si pro něj pojďte.

Kurz si můžete pořídit i na splátky, napište mi na e-mail dotazy@marketastrnadova.cz a vše spolu domluvíme.

Jako vždy je pro vás připravena i 30denní garance vrácení peněz. Pokud by vám kurz nevyhovoval, bez otázek vám vrátím všechny peníze zpět.

Co na kurz říkají?

Mám odcvičený Yogarestart a v tomto kurzu jsem zaznamenala zas další a rychlejší posun vpřed, při cvičení se mi začaly zapojovat svaly, které jsem u Yogarestartu ještě necítila. Naučila jsem se další vychytávky, jak si upravit pozici na míru. Většinu cviků necvičím v plném rozsahu, a přesto vidím největší posun ze všech sportů a cvičení, které jsem kdy zkoušela! Sestavy jsou pestré a ráda je střídám dle nálady.
Martina Horníková
Teď jsem si uvědomila, že já se fakt těším. To je snad poprvé, kdy se takhle na nové cvičení těším a nejradši bych se do toho pustila hned v tramvaji.
Taťána L.

Sestavy pro Yogarestart – to je vysoká škola jógy. Pokud jógu cvičíte, možná zjistíte, že jste ji dosud cvičili špatně (pozici kobry určitě) a naučíte se ji cvičit tak, aby vám v pozicích bylo dobře a zvládali jste je ještě lépe.

Mně cvičení pomáhá od akutní blokády krční páteře, SI kloubů, navodí zpožděnou menstruaci, zpravidelnilo mi cyklus a jsem přesvědčená, že mi pomohlo k 2. miminku.

MUDr. Michaela Vančatovárehabilitační a celostní lékařka

Možná vás napadají ještě nějaké otázky

Pro koho přesně je kurz určený?

Pro ženy, které prošly Yogarestartem. Pro ženy, které ocení, že díky cvičení se spolu s tělem stává pružnější i naše mysl a celý náš život.

Jaké konkrétní pozice se naučím?

Čeká nás veliké množství nových pozic a jejich variací. Bojovník I, Bojovník II, obrácený Bojovník, Trojúhelník, poloviční Trojúhelník, Pyramida, poloviční Pyramida, Kleště, Prkno, Židle s twistem o loket, Hvězda, Kolébka, Šťastné dítě a mnoho dalších...

Co budu potřebovat?

V základním provedení je potřeba pouze cvičební podložka. Jako doplněk můžete používat yogový blok, polštář a deku, aby bylo cvičení superpříjemné.

Kolik musím umět z Yogarestartu?

Stačí, když znáte základní principy Yogarestartu. Kdybyste některé zapomněly, můžete si je osvěžit.

Můžu do kurzu, když neumím Yogarestart?

Ne. Tento kurz je navazující a potřebujete už umět základy fyzioterapeutické yogy.

Nakolik je to fyzicky náročné?

S náročností si budeme v kurzu moc hezky hrát. Dostanete různé verze cvičení podle vaší síly i ohebnosti a vše si budete moct přizpůsobit. Pro mě jako fyzioterapeutku je důležité, abychom mohly cvičit VŠECHNY a abych s vámi pozice velmi dobře opečovala.

Kolik mi to zabere času?

Takhle bych se neptala. Cílem není „rychle se to naučit“ ani „zvládnout kurz“. Cílem je užít si to a projít ho tak, jak to vám samotným bude nejlépe vyhovovat.

Někdo projde všechny nácviky za 3 měsíce. A někdo klidně za půl roku nebo za rok, protože to bude chtít v klidu a hezky postupně.

Sestavy pro Yogarestart je obsahem rozsáhlý kurz. Je to veliká knihovna, ze které můžete roky čerpat a roky se k ní vracet. Důležité je projít ji tak rychle, abyste všechno skvěle natrénovaly a zároveň vás to co nejvíce bavilo.

Jak zajistíme, abych prošla celým kurzem a neztratila motivaci?

Vím, že tohle může být pro některé z vás náročnější, a tak jsem vám připravila schéma kurzu a cvičební mapy. Nenechám vás v tom, podpořím vás a pomůžu vám ohlídat, abyste z kurzu dostaly maximum.

Je to vhodné i pro muže?

Drazí muži, jsem moc ráda, že jste dočetli až sem. 95 % mých klientů jsou ženy a v tomto kurzu jsem to naplno zohlednila. Mluvím v něm v ženském rodě, celý je velmi jemně laděný.

I tak vás ale může hodně obohatit. Například precizní technické provedení pozic, které se zde naučíte, vás podle mě bude bavit obrovsky. Nenaučíte se jenom „jak“, ale i „proč“. Dostanete velkou porci záměru a logiky.

Pokud by na vás byl kurz příliš emoční, můžete k němu přistoupit stejně jako v Yogarestartu a prostě se tím nenecháte vyvést z míry.

Technické dotazy

Jak se dá kurz zaplatit?

Zaplatit můžete elektronicky – platební kartou, přes platební bránu nebo bankovním převodem. Všechny podklady k platbě vám přijdou e-mailem okamžitě po vystavení objednávky.
Složenka ani dobírka nejsou možné.

Můžu ho zaplatit na splátky?

Pokud nemůžete kurz uhradit najednou, napište nám na e-mail dotazy@marketastrnadova.cz a my vám řekneme o podmínkách nákupu na splátky.

Dostanu kurz postupně, nebo najednou?

Celý obsah kurzu vám zpřístupním najednou, takže ho můžete procházet přesně tak, jak se to právě vám bude hodit.

Jak dlouho platí přístupy do kurzu?

Přístupy nejsou časově omezené, tj. platí vám, dokud budu tuhle práci dělat. A kdybych s tím náhodou někdy skončila (což se rozhodně nechystám), budete mít garantovaný přístup ještě rok potom.

Bude možné sestavy stáhnout do počítače?

Sestavy, u kterých je důležitý co nejrychlejší přístup, bude možné stáhnout do počítače nebo do telefonu. Jedná se o sestavy CestovatelskáPozdrav Slunci.

Můžu kurz někomu koupit jako dárek?

Ano, kurz můžete věnovat jako dárek, a to včetně dárkového poukazu. Napište nám prosím na e‑mail dotazy@marketastrnadova.cz a všechno s vámi zařídíme.

Teď už víte úplně všechno. 

 • Čeká na vás celá knihovna perfektně vysvětlených yogových sestav a pozic, ze které můžete roky čerpat a roky se k ní vracet.
 • Naučíte se uklidňující i stimulující dechové techniky, nové fígle, jak zapojit svaly, které možná vůbec nepoužíváte, nebo jak upravit pozice podle svých fyzických možností.
 • Budete vědět, kam sáhnout, když jste unavené, v nenáladě nebo ve stresu. Pokaždé se samy dokážete opečovat a podle libosti se dostat do klidu, do pocitu síly nebo dětské hravosti a radosti.

Tak neváhejte a pojďte do toho se mnou teď hned.

Cvičila jsem asi 10 let Tai-chi. Mnoho principů, které učíte, platí a praktikují se i tam. Vím o nich, tu informaci jsem měla. Avšak při vašem vysvětlení, vedení, nácviku jsem to zažila v těle, opravdově pocítila. A většinou hned napoprvé. Mám díky vám krásné prožitky!
Kateřina Králová

A jestli přeci váháte nebo máte nějaké otázky, napište mi na dotazy@marketastrnadova.cz a já vám ráda odpovím.